ŻALUZJE POZIOME

Żaluzje mogą być wykonane z drewna, aluminium oraz pvc. Lamele dostępne w szerokościach 16 mm / 25mm / 50 mm. Montaż można wykonać w świetle szyby, na ramie okna, ścianie oraz na suficie. Sterowanie lamelami może odbywać się manualnie za pomocą pręta lub sznurka oraz elektrycznie. Rozwiązaniem zapobiegającym odchylaniu się żaluzji podczas uchylania okna są linki boczne prowadzące.

ROLETY TEKSTYLNE

Rolety występują w następujących wariantach:
- rolety wolnowiszące, tkanina nawinięta na wałku
- rolety w kasetach z prowadnicami bocznymi
- rolety do okien dachowych
- rolety dzień/noc 

ROLETY RZYMSKIE



Rolety rzymskie powstają z tkanin firanowych jak i zasłonowych co sprawia, że są doskonałą alternatywą do tradycyjnych zasłon oraz firan. Możliwość montażu
do ściany, sufitu i bezpośrednio na oknie. 

VERTICALE



Verticale to system osłon okiennych głównie stosowany w biurach, przychodniach ale i w prywatnych przestrzeniach. Zaleta to niewątpliwie możliwość precyzyjnego ograniczania kąta wpadającego światła. Lamele pionowe pvc lub tekstylne montowane są na mechanizmie który montujemy do sufitu lub ściany. 

ŻALUZJE PLISOWANE (PLISY)



Plisy to bardzo wygodna i popularna osłona okienna o najmniejszej awaryjności. Najczęściej montowane w świetle szyby. Możliwość zasłaniania od dołu w górę sprawia, że jest wyjątkowym rozwiązaniem do okien.
Plisy można wykonać do nietypowych kształtów okien, takich jak koło, trapez lub trójkąt.

MOSKITIERY



Moskitiery to najlepsza ochrona przed owadami i insektami.
Rodzaje moskitier:
- ramkowa (ekran) montowana w otwór okna na ryglach
- rolowana w kasecie, montowana na ramie okiennej lub po obrysie wnęki okna/drzwi
- drzwiowa montowana na ramie okna lub po obrysie wnęki okna/drzwi z funkcją zawiasów domykających.

MARKIZY



Markiza to osłona skutecznie chroniąca nas przed słońcem i promieniami UV. Montowane na tarasach i balkonach charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Sterowane manualnie lub automatycznie za pomocą pilota, przełącznika naściennego jak i zintegrowane z systemem domu inteligentnego.

KARNISZE



Karnisze dzielą się na szynowe aluminium typu ks jak też drążkowe. Każdy rodzaj daje możliwość montażu do sufitu oraz ściany. Karnisze typu szyna ks to szyny aluminiowe w różnych kolorach które za pomocą giętarki możemy profilować na miejscu u klienta. Dodatkowo karnisze szynowe występują w wersjach elektrycznych 24V i 230V. 

FIRANY I ZASŁONY



Dekoracje okien z zastosowaniem firan i zasłon to rozwiązanie, które poza swoimi walorami estetycznymi sprawia, że wnętrza stają się bardziej przytulne. Świetnie sprawdza się w sypialniach ale również w pomieszczeniach spełniających funkcje typowo komunikacyjne. Takimi miejscami są powierzchnie prowadzące do balkonów lub tarasów.

© Copyright 2021 HOMETECHNIC - Wszystkie prawa zastrzeżone.