ŻALUZJE

Żaluzje to ponadczasowy hit. Prostota i elegancja to uniwersalne atuty, które są najbardziej charakterystyczne dla tego rozwiązania. Wywiązując się ze swoich funkcji, jednocześnie wyróżniają się ciekawym designem.

Roleta

Większość z nas kojarzy je z dawnych lat jako dość niepraktyczne i kiczowate. Wtedy były to cienkie, wąskie i słabej jakości piórka, które miały tendencję do łamania się, zostawiając nieestetyczne zagniecenia. Na dodatek, mechanizm sterowania był zawodny i często się psuł.
Obecnie dostępne są żaluzje wysokiej jakości, solidne i trwałe. By urozmaicić możliwe opcje kompozycji i konfiguracji żaluzji z innymi elementami aranżacji, lamele występują w kilku rozmiarach – 16, 25 lub 50 mm.

Żaluzje drewniane

To jedna z najpopularniejszych możliwości. Drewno ociepla wizualnie wnętrze, a dobrane kolorystycznie do reszty elementów wnętrza, doskonale uzupełnia styl. Naturalne piękno tkwi w dobrej jakości i trwałości surowca. Odpowiednio zaimpregnowane będą odporne na uszkodzenia i łatwe w pielęgnacji. Ze względu na użyty surowiec, lamele są grubsze i cięższe. Złożone, tworzą masywny widok na górze okna. Należy pamiętać, że zwłaszcza przy dużych rozmiarach okna, operowanie takimi żaluzjami wymaga użycia większej siły. Jednak w razie potrzeby można zamontować mechanizm elektryczny, który ułatwi sterowanie. Mimo wszystko, takie rolety niemal całkowicie zamykają dostęp światła do pomieszczenia. Takie rozwiązanie docenią m.in. wielbiciele seansów filmowych czy prowadzący prezentacje multimedialne na konferencjach lub spotkaniach w biurze. Podsumowując, drewno to eleganckie i zawsze modne rozwiązanie, które posłuży na wiele lat. Jeśli nadal się zastanawiasz, przyjedziemy i rozważymy wspólnie czy to opcja dla Ciebie.

Żaluzje aluminiowe i PVC

Są często wybierane ze względu na swoją funkcjonalność i korzystną cenę. Lamele aluminiowe i pvc są dużo cieńsze od tych drewnianych, przez co po złożeniu nie zajmują tyle miejsca. Ponadto, są dużo lżejsze, co zdecydowanie ułatwia regulację. Dodatkowo, takie lamele są pokryte specjalną powłoką odbijającą słońce, dzięki czemu nie nagrzewają się. Są odporne na wilgoć i różnicę temperatur, dlatego warto je zastosować na przykład w łazience. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się również w pomieszczeniach biurowych. Szeroka gama wersji kolorystycznych pozwala na dopasowanie do każdej aranżacji i pomieszczenia. Uniwersalny wygląd umożliwia dobranie lameli do ramy okna. Wykorzystując szeroki wybór żaluzji, warto je dobrać według powyżej określonych kryteriów. W tym celu warto poradzić się eksperta, który dobierze właściwe rozwiązanie spełniające Twoje potrzeby. W taki sposób by produkt spełnił Twoje oczekiwania w najwyższym stopniu. Źle dobrana, może wyraźnie zakłócić harmonię aranżacji i estetyki pomieszczenia.

Obszar działania HomeTechnic

Obszar w którym montujemy żaluzje to okolice takich miejscowości jak:

Błonie
Sochaczew
Ożarów Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki
Pruszków

Decydując się na naszą firmę masz pewność i gwarancję, że cały proces zrealizowany będzie profesjonalnie od A do Z. Dokładnie zmierzymy i wykonamy żaluzje na wymiar, nawet do niestandardowych okien. Wykonane przez nas pomiary, montaż i użyte materiały pozwalają nam wziąć całkowitą odpowiedzialność za wykonaną usługę.

© Copyright 2021 HOMETECHNIC - Wszystkie prawa zastrzeżone.