ROLETY TEKSTYLNE

To rodzaj rolet, który pasuje niemal do każdego wnętrza. Prostota, minimalizm i funkcjonalność to ich cechy przewodnie.

Roleta

Rodzaje

Rolety wolnowiszące (tkanina na rolce)

Najprostszy i najtańszy typ rolety. Charakterystyczny jest widoczny zwój materiału. Decydując się na ten rodzaj, zwróć uwagę na jakość materiału, która determinuje przepuszczalność światła i żywotność użytkowania. Nie ma jednak gwarancji pełnego zaciemnienia pomieszczenia, np. podczas przeciągów, ponieważ boki rolety nie są przymocowane na stałe.

Rolety w kasetach z prowadnicami bocznymi

Rozwiązanie maskujące mechanizm obsługi rolety zapewnia funkcjonalność i estetyczny wygląd jednocześnie. Łańcuszek i rolka materiału są niewidoczne, a roleta przylega do tafli szyby. Dzięki temu można otwierać i uchylać okno i jednocześnie zaciemniać pomieszczenie bez bujających łańcuszków i stukania rolety przy podmuchu wiatru.

Rolety dzień/noc

Kompromisowe rozwiązanie dla niezdecydowanych i ceniących wielofunkcyjność. Materiał jest naprzemiennie podzielony na pasy prześwitujące i nieprześwitujące. W ten sposób można dowolnie modyfikować natężenie światła w pomieszczeniu, zachowując przy tym atrakcyjny wygląd i wygodę.

Rolety dachowe

Specyficzna konstrukcja okien dachowych sprawia, że trudno jest znaleźć estetyczne i praktyczne rozwiązanie. Rolety dachowe są obsługiwane przez specjalny system kasetowy bez wiszącego sznurka czy łańcuszka.

Obszar działania HomeTechnic

Obszar w którym montujemy rolety tekstylne to okolice takich miejscowości jak:

Błonie
Sochaczew
Ożarów Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki
Pruszków

Decydując się na naszą firmę masz pewność i gwarancję że cały proces zrealizowany będzie profesjonalnie od A do Z. Dokładnie zmierzymy i wykonamy rolety na wymiar, nawet do niestandardowych okien. Wykonane przez nas pomiary, montaż i użyte materiały pozwalają nam wziać całkowitą odpowiedzialność za wykonaną usługę.

© Copyright 2021 HOMETECHNIC - Wszystkie prawa zastrzeżone.